Balonové létání na Lipensku 2018

Frymburk,
Frymburk

pátek 28. září

Po úspěšném balonovém létání na Lipensku v roce 2017 pokračujeme i tento rok. 

Termín hromadného vzletu je naplánován na pátek 28. září, co je státní svátek a začátek prodlouženého víkendu. Hromadný start je plánován na ranní hodiny, je třeba počítat předběžně s časem 6:30 hod ráno. V případě nepřízně počasí je náhradní termín letu - ráno 29.9., tj. v sobotu.

Samozřejmě bude záležet na počasí, síle a směru větru, ale preferujeme start z okolí Frymburku.

Cena jedné letenky pro jednu osobu je 3.500 Kč. Je to cena nestandarně nízká, kterou Turistický spolek Lipenska dojednal výhradně pro tuto akci s balonáři. MUSÍTE PŘI OBJEDNÁVCE ALE UVÉST HESLO: "TURISTICKÝ SPOLEK LIPENSKA"

Cílem je pověsit nad Lipno co nejvíce balonů a užít si nevšední zážitek z hromadného balonového létání, které je zvláště v naší oblasti velkým adrenalinem. To proto, že není možné startovat v místech, kde by hrozilo odvanutí nad Vojenský výcvikový prostr Boletice, nebo nad Národní park Šumava. Dále je ošemetné bezvětří, kdy může balón zůstat viset nad vodní hladinou. Ale i tak jsme na všechny alternativy připraveni. 

Tak neváhejte a přijeďte si užít co jste ještě nezažili. Očekáváme 20 i více balonů. 

Letenky prodavají:

1) členové Turistického spolku Lipenska, viz uvedené kontakty: 

http://tslipenska.cz/clenove/radni-zakladajici-clenove/ 

2) balonáři: www.letime-balonem.cz, info@letime-balonem.cz, tel.: 777 292 250 (heslo pro zlevněnou cenu je: TURISTICKÝ SPOLEK LIPENSKA)

3) informační střediska v regionu: http://www.lipensko.cz/prakticke-informace/infocentra 

letenka pro 1 osobu
3500 Kč

Nejbližší akce

Pošlete dotaz nebo objednávku přímo provozovateli