golf v Ulrichsbergu

Golfclub,
Ulrichsberg

Golfové hřiště Böhmerwald - Lipensko

Oblíbená rekreační oblast Böhmerwald se nachází v  na trojmezí Horního Rakouska, Bavorska a Čech. Krásná krajina, stranou hlavních turistických proudů,  okouzluje po staletí. Mühlviertel je domovem lněného oleje, tkalcovského umění a zvláště pak pivovarnické tradice.

V obcích Ulrichsberg a Julbach bylo v roce 1992 otevřeno jedno z nejmalebnějších golfových hřišť Rakouska. Zakládající členové prokázali cit pro ráz krajiny a přizpůsobili hřiště místnímu členitému terénu. Na golfovém hřišti panuje poklidná a příjemná atmosféra bez shonu a tlačenic na odpalištích a fairwajích. Hřiště je svým rozložením výzvou pro hráče všech úrovní.

Golfové hřiště Böhmerwald je členem golfového regionu Podunají-Šumava-Bavorský les a certifikovaným členem ´´BVGA´´. Má  18 jamkové hřiště (72 PAR) a 9 jamkové  hřiště (58 PAR). Dále má k dispozici 70 moderních, částečně zastřešených odpališť. velkoplošné cvičiště s dvěmi cvičnými jamkovišti a plochou určenou na pitching a chipping. 

Napříč celou sezónou připravuje naše hřiště množství turnajů se skvělými cenami. Tyto turnaje se snažíme pořádat v jiných než sobotních termínech, aby bylo hřiště k dispozici hlavně víkendovým hráčům. Naši členové a hosté profitují  z na míru střižených členství, početných greenfee kooperací a vzdělávacích a seznamovacích programů. 

Klubové  parkoviště umožňuje parkování  obytných karavanů. Na hřiště je povolen  vstup psích mazlíčků na vodítku. Pravou rakouskou pohostinnost poznáte v klubové restauraci.  Můžete zde ochutnat regionální potraviny, pochutnat si na lahodné zmrzlině a osvěžit se studenými nápoji.

Od roku 2016 se snažíme obzvláštnit naše hřiště netradičními prvky, které Vám mohou  zpestřit zážitek ze hry  Ku příkladu na některých úsesích můžete vidět a cítit bylinky a bobuloviny zdejšího regionu.

Máte chuť nás navštívit? Rádi u nás uvítáme zkušené golfisty i začínající hráče! 

Přejeme Vám hezkou hru a těšíme se na Vaší návštěvu v Golfpark Böhmerwald v Horním Rakousku.

Nejbližší aktivity

Schwarzenberský plavební kanál

Schwarzenberský plavební kanál byl postaven před více než 200 lety k plavení dříví z lesů pod Třístoličníkem, Plechým, Smrčinou,…

Plechý a Plešné jezero

Nejvyšší hora české části Šumavy (1.378 m) leží asi 14 km západně od Horní Plané a asi 8 km jihozápadně od Nové…

Pošlete dotaz nebo objednávku přímo provozovateli