Diese Veranstaltung wurde leider nicht in die von Ihnen gewünschte Sprache übersetzt. Sie schauen sich ein Detail in der Sprache Tschechisch an

T-mobile olympijský běh

pláž pod Aquaworldem,
Lipno nad Vltavou

Mittwoch 19. Juni

Oblíbený závod jak pro děti, tak i pro dospělé. Přijeďte si zaběhnout T-mobile olympijský běh na Lipno. Místo startu i registrace jsou na pláži pod Aquaworldem v Lipně nad Vltavou. Parkování je možné na bezplatným centrálním parkovišti v Lipně nad Vltavou u dolní stanice lanové dráhy. Poběží se po cyklo/ inline stezce.

T-Mobile Olympijský běh, podle ocenění Českého atletického svazu byla nejlepší běžecká akce loňského roku. Akce se uskuteční ve středu 19. června 2019, kdy přesně v jeden okamžik oslaví společně 80 tisíc běžců na 80 místech po celé České republice mezinárodní Olympijský den. Všichni, kteří se chtějí do akce zapojit, se mohou už nyní přihlásit na www.olympijskybeh.cz.

Olympijská myšlenka prostřednictvím běhu ožívá přes třicet let a může u toho být každý. Stačí běžecké boty a chuť vyrazit na připravené trasy. Po celé zemi se uskuteční více než 80 běhů. 

Více info zde: https://www.lipno.info/akce/1573-t-mobile-olympijsky-beh.html

děti zdarma, jinak od
100 Kč

Nächste Veranstaltungen

Senden Sie eine Frage oder eine Bestellung direkt an den Betreiber