Amenity Hotel & Resort Lipno

Amenity Hotel & Resort Lipno Lipno nad Vltavou 999,
Lipno nad Vltavou

Amenity Hotel & Resort Lipno se nachází v Lipně nad Vltavou, přímo na břehu lipenské přehrady. Resort nabízí hned několik typů ubytování, které dokáží uspokojit každého zákazníka. Nově zrekonstruované domy DeLuxe vynikají svým moderním vybavením a servisem čtyřhvězdičkového hotelu, standardní domy jsou oblíbené pro dostatek prostoru a hotelové pokoje pro jejich komfort a praktické využití. Celková ubytovací kapacita resortu je 163 lůžek.

Součástí resortu je Restaurace Blue Lipno, kde mohou hosté ochutnat speciality regionální kuchyně a čerstvá polední menu laděná podle ročních období a sezónních surovin od místních dodavatelů.

Mezi další služby resortu patří wellness centrum s vířivkami, finskou a bylinnou saunou, parní lázní a Kneippovým chodníkem. Hosté mohou také využít 20 m dlouhý vyhřívaný bazén se slanou vodou.  Ve Sport Areně Lipno patřící k Amenity Hotel & Resort Lipno se nachází fitness centrum, bowling, tenisové, squashové a badmintonové kurty, stolní tenis, lezecká stěna či golfový simulátor.

Otevírací doba

Otevírací doba: nonstop

od
1700 Kč

Doporučte to vašim přátelům

Nejbližší aktivity

Restaurace Blue Lipno

Nekuřácká restaurace s krbem, bowlingem, dětským koutkem a prostornou venkovní terasou s výhledem na Lipno, to je Restaurace Blue Lipno. Ochutnejte speciality…

Sport Arena Lipno

Těžko byste v okolí Lipna hledali tak vybavenou sportovní halu, jako je právě Sport Arena Lipno. K dispozici vám budou profesionální tenisové,…

Pošlete dotaz nebo objednávku přímo provozovateli