Hotel Resort Relax****

Dolní Vltavice 44,
382 26 Horní Planá

Moderní Hotel Resort Relax, stojící přímo na břehu Lipna, nabízí celoroční ubytování. Nabízíme komfortní ubytování ve 30 pokojích a 1 apartmánu s odpovídajícím vybavení hotelu „first class“ ****. Všechny pokoje jsou dvoulůžkové, 14 pokojů má balkon a výhled na Lipenskou přehradu. Jeden pokoj je upraven jako bezbariérový.

Resort má k dispozici nové wellness, vlastní pláž a přístaviště, půjčovnu lodí, motorových člunů i kol, elektrokol, koloběžek, restauraci, Gril Bar Regata, ohniště a dětské hřiště.

Zažijte krásnou přírodu a komfort v těsné blízkosti Lipenského jezera. Očekávat můžete kompletní služby, profesionální přístup a přátelskou atmosféru. Zajistíme pro Vás firemní akce „na míru“, školení, semináře, rauty, svatby a rodinné oslavy. Nabízíme romantické, aktivní, sportovní a relaxační pobyty. Našim hostům je k dispozici restaurace s letní terasou, gril bar, půjčovna sportovních potřeb, venkovní dětské a beach volejbalové hřiště, hřiště na pétanque a kamerově střežené parkoviště. Ochutnat můžete tradiční českou kuchyni a speciální nabídku menu pro GASTRO AKCE.  Jsme ideální místem pro skupinové (sportovci, golfisté a jiné tématické skupiny), ale i individuální pobyty (rodiny s dětmi, senioři vítáni).

Otevírací doba

nonstop

Od
650 Kč

Doporučte to vašim přátelům

Nejbližší aktivity

pláž Resortu RELAX

Písčito-travnatá pláž v Dolní Vltavici patří k jedné z nejoblíbenějších na Lipně. Tuto pláž najdete mezi přívozem Doln…

Wellness Resortu RELAX

Nově otevřené wellness & Spa centrum nabízí možnost relaxace na 680 m². Moderně navržené prostory jsou místem pro odpočinek i zábavu sedm dní…

Pošlete dotaz nebo objednávku přímo provozovateli