Park Frymburk

Park Frymburk,
Frymburk

Park Frymburk nabízí celou řadu aktivit a zábavy pro celou rodinu. Od nejmenších po dospělé, pro rodilé vyznavače adrenalinu i ty více opatrné, jak v létě, tak v zimě.

V zimě si u nás můžete užít dvě sjezdovky s lanovkou, umělé zasněžování, bobovací kopec, snow tubing či výuku v dětském areálu médi Kubíka se dvěma „kouzelnými koberci“ neboli pohyblivými pásy.

V létě si zase můžete vyzkoušet jízdu na vodních lyžích, wakeboarding, sjezd svahu na terénních trojkolkách, summer tubing, naučnou stezku médi Kubíka, mini zookoutek ,obří vodní skluzavku, ale i relax a občerstvení.

Wakepark ve Frymburku je první vlek přes Lipno! Můžete očekávat moře zábavy a adrenalinu! K vodnímu lyžování a wakeboardingu není potřeba motorový člun, k tažení jezdce je využíván dvousloupový vlek Wakemaster. Předností tohoto vleku je možnost individuálního přizpůsobení se schopnostem každého jezdce. Vybrat si můžete vodní lyže, wakeboard, wakeskate a nebo speciální nafukovací kruh, jako máme na našem letním tubingu, a užívat si tak vodní hrátky!

Jízda z kopce na terénních trojkolkách probíhá tak, že Vám trojkolku připojíme na vlek a vy už jen pohodlně stoupáte vzhůru, abyste si vzápětí mohli užít adrenalinovou jízdu z kopce dolů. Je to bezva zábava a stojí za to ji vyzkoušet. Až vyjedete nahoru, nezapomeňte se na chvíli zastavit a užít si jedinečný výhled na malebný městys Frymburk, protože víc takových míst v okolí nenajdete!

Megaskluzavka: naše vodní mega klouzačka měří 85 m a stala se vždy hitem léta! Skluzavku pod širým nebem si mohou užít malí i velcí do 100kg váhy. A ti největší borci ji sjedou celou vestoje po nohou!

A pokud vám po tom všem vyhládne, stačí navštívit naši občerstvovnu na kopci zvanou Ranč U Tří Anč, kde si na své přijdou i ty největší mlsné jazýčky!

pro dospělého od
100 Kč

Doporučte to vašim přátelům

Nejbližší aktivity

Camping Resort Frymburk

Camping Resort Frymburk se rozprostírá na břehu Lipenského jezera v Jižních Čechách v blízkosti malebného městyse Frymburk. Areál kempu velk…

Pošlete dotaz nebo objednávku přímo provozovateli