Penzion U Fořta

Přízeř 19,
Rožmberk nad Vltavou

Do téměř zničeného stavení jsme vdechli své nadšení a s láskou jej probudili k životu. Bylo by nám ctí podělit se s Vámi o kouzlo starého domu s tlustými kamennými zdmi, ve kterém lze ale stále vnímat energii dávných časů. A věřte, že ta energie je pouze a jenom pozitivní a radostná. Název „U FOŘTA“ nebyl zvolen náhodou. Majitelé penzionu mají blízký vztah k přírodě, myslivosti a od studentských let se profesně pohybují v oblasti lesnictví. A navíc se penzion nachází uprostřed rozsáhlých lesů, tak jak to dříve bývalo pro „fořtovny“ či „hájenky“ typické.

Ubytování v penzionu

Penzion U Fořta nabízí ubytování pro 8 osob ve 2 pokojích a 2 apartmánech.

Přijeďte si užít příjemný pobyt do krásného a ničím nerušeného prostřední jižních Čech, nedaleko historického městečka Rožmberk nad Vltavou.

Rodinná atmosféra, parkoviště přímo u ubytování.

Vhodné pro všechny cyklisty, pěší turisty, skupiny přátel, ale i pro ty, kteří si chtějí zkrátka jen odpočinout v přírodě.

- MYSLIVOST

- AGROTURISTIKA

Strategická poloha u hranic s Rakouskem - cyklistické trasy, hory, jezera

 

Rozdělení objektu: 

Ložnice a pokoje:
2 apartmány (Jaro + Podzim): krásné 2 - lůžkové apartmány s vlastní koupelnou a WC. TV a pohodlné matrace samozřejmostí. Apartmán Podzim je bezbariérový!

2 pokoje (Léto + Zima): Kouzelné 2 - lůžkové pokoje s vlastní koupelnou a WC. TV a pohodlné matrace samozřejmostí.

Sociální zařízení:
Každý pokoj i apartmán - vlastní sociální zařízení - sprchový kout - toaletní potřeby

Vytápění:
Tepelné čerpadlo

Doprava, parkování:
Penzion je dostupný autem, soukromé parkoviště se nachází přímo u ubytování.

 

Stravování

Snídaně a polopenze možná. Profi vybavená společná kuchyně je hostům k dispozici. Mini Bar - pivo - limo - dle ceníku. Možnost přikoupení snídaně či polopenze.

 

Vybavení penzionu

Kuchyně - Plně vybavená - mikrovlnná trouba, lednice, sporák, varná konvice, trouba, myčka, nádobí pro všechny situace :-), sklep k dispozici, venkovní ohniště s posezením.

Otevírací doba

celoročně

od Kč
800 Kč

Doporučte to vašim přátelům

Nejbližší aktivity

Věž Jakobínka

Jakobínka byla v roce 2020 otevřena veřejnosti po 100 letech! To proto, že ji v roce 2012 do svého vlastnictví získal Národní památkov…

židovský hřbitov v Rožmberku

Židovské hřbitovy v Rožmberku nad Vltavou Malá židovská obec v Rožmberku nad Vltavou, jejíž dějiny sahají hluboko do minulosti, měla od pozdního středověku…

Pošlete dotaz nebo objednávku přímo provozovateli