Pronájmy plachetnic a kompletní jachtařské kurzy

lipno nad vltavou,
lipno nad vltavou

Firma Noe´s sailing turisty a laiky máme připravenou flotilu celkem 13 malých plachetnic na jednodenní, nebo i vícedenní pronájmy.

Pro turisty a laiky máme připravenou flotilu celkem13 malých plachetnic na jednodenní, nebo i vícedenní pronájmy. K vyplutí není potřeba žádné oprávnění a předchozí zkušenosti. Stačí krátké 30-ti minutové zaškolení a můžete sami vyplout na Lipenskou hladinu. A ti odvážnější mohou zabalit spacáky a užít si i hvězdnou oblohu nad hlavou. Plachetnice jsou vybaveny malým kuchyňským koutem a chemickou toaletou.

Pro zkušené jachtaře jsme připravili 5 plachetnic s vynikající výbavou. Výborně vybavené kuchyňské kouty, WIFI a neomezená data po celou dobu plavby, vestavěné topení, hloubkoměr, kormidelní kolo a spoustu dalšího vybavení vždy dle popisu každé plachetnice. Pro plavbu na těchto plachetnicích je nutno vlastnit oprávnění VMP.

Pro turisty i ty zkušené máme připravené vyhlídkové plavby s kapitánem, romantické plavby při západu slunce, základní kurzy jachtingu i speciální kurzy přístavních manévrů, nebo práce se spinakrem.

Kompletní přehled všech služeb naleznete na www.noesailing.com.

Doporučte to vašim přátelům

Nejbližší aktivity

dračí lodě

Lipesnkou specialitou jsou závody dračích lodí. Dračí loď je dlouhá 12,5 metrů, bez posádky váží kolem 250 kg, má tvar otevřen…

Chalupa na Lipně

Nabízíme pronájem nové rekreační chalupy v klidné a atraktivní lokalitě na okraji obce Lipno nad Vltavou – Kobylnice u Lipenského jezera.…

Pošlete dotaz nebo objednávku přímo provozovateli