Diese Veranstaltung wurde leider nicht in die von Ihnen gewünschte Sprache übersetzt. Sie schauen sich ein Detail in der Sprache Tschechisch an

Balonová fiesta Lipensko 2020

Černá v Pošumaví,
Černá v Pošumaví

25. September – 26. September

Balonové létání na Lipensku pokračuje i v roce 2020
Termín hromadného vzletu je naplánován na pátek 25. září.

Hromadný start je plánován na ranní hodiny, je třeba počítat předběžně s časem 6:30 hod ráno. (sraz již v 6:00). V případě nepřízně počasí je náhradní termín letu - ráno 26. září., tj. v sobotu. Pokud bude dostatek zájemců, je možné, že se poletí oba dny.
Samozřejmě bude záležet na počasí, síle a směru větru, ale preferujeme start z okolí Frymburku a Černé v Pošumaví, rozhodnuto  den před startem, místo se včas dovíte. Cílem je pověsit nad Lipno co nejvíce balonů a užít si nevšední zážitek z hromadného balonového létání. Tak neváhejte a přijeďte si užít, co jste ještě nezažili.

Cena jedné letenky pro jednu osobu je 3.600 Kč. MUSÍTE PŘI OBJEDNÁVCE UVÉST HESLO: "TURISTICKÝ SPOLEK LIPENSKA", protože je to cena nižší než standardní. Letenku lze objednat zde: www.letime-balonem.czinfo@letime-balonem.cz, Tel.: 604 345 678 (heslo pro zlevněnou cenu je: TURISTICKÝ SPOLEK LIPENSKA)

Letenky z firmy Promo Air vám budou zaslány poštou po uhrazení platby.

Letenky S DALŠÍ MOŽNOU SLEVOU  prodávají také:
1) členové Turistického spolku Lipenska, viz uvedené kontakty: http://tslipenska.cz/clenove/radni-zakladajici-clenove/
2) Jiří Mánek, jirka.home@email.cz, Tel.: 731530475

Na základě objednávky u členů TSL vám bude v evidenčním systému (jméno, tel., počet letenek, cena) přiděleno číslo letenky. Letenky od členů TSL si oproti platbě vyzvednete před odletem, před balonem. Objednávat lze nejpozději do 18.9.

je možno dojednat i nižší než
3600 Kč

Nächste Veranstaltungen

Senden Sie eine Frage oder eine Bestellung direkt an den Betreiber