Sorry, this event is not translated into the language you request. You are viewing the detail in Czech

autogramiáda knihy PIVAŘ A BLONDÝNA

Horní Planá,
Horní Planá

Saturday 11. September

v rámci pivního SEMPTEMBEER FESTu  v Horní plané proběhne autogramiáda skvělé knihy Ladislava Jakla a Daniely Kovářové - Pivař a Blondýna.

Pivař a Blondýna je kniha nejenom na prázdniny. O tom se můžete přijít přesvědčit na vlastní oči a uši.

Povídání o pivě i knize: Horní planá, Septembeer Fest, sobota 11. září od 14:00 

Beseda zpestří den nejednomu šumavákovi, ale i těm, kteří právě nyní tráví na Lipensku dovolenou a mají rádi dobré zlatavé moky, skvělou zábavu a vtipné povídání.

Čeká vás vyprávění a diskuse o mnoha věcech ze života, které s pivem souvisejí. Pro pivní nadšence i laiky, mladé i starce, pro holky i kluky, pro abstinenty, odmítače, ochutnávače i alkoholiky. O omylech s pivem spojených, o pivních stylech, o předsudcích, zvycích a tradicích. A jen velmi lehce o tom, jak tedy pivo vzniká, o současnosti a pivní budoucnosti, ale zejména o tom, že piva jsou skvělým nápojem pro každého, pro všechna roční období i denní dobu, pro každou příležitost. O tom, co se dá s pivem užít a prožít.

Na stránkách knihy si o pivu z různých pohledů povídají blondýna, advokátka, spisovatelka a kdysi také ministryně Daniela Kovářová, která objevila pivo teprve nedávno, a rocker, publicista, člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání a politický analytik Ladislav Jakl, který se o pivo zajímá celý život a jako prezident První pivní extraligy o něm už mnoho let píše a pivo propaguje coby ušlechtilý nápoj.

Jde o konfrontaci dvou úplně odlišných přístupů: udiveného, překvapeného, ale nadšeného a odhodlaného nováčka v sukních, a protřelého znalce, pro kterého je pivo způsobem života. Jejich konfrontace umožňuje nakouknout do pivních světů i tomu, kdo by si vážnou odbornou pivní literaturu nikdy nepřečetl, i tomu, koho nebaví jen lehké nezávazné pivní řeči. Kniha je určena pro ty, kteří se pivem chtějí hlavně bavit, ne ho studovat, ale kteří si chtějí udělat ve svých představách trochu pořádek a zbavit se mýtů a výmyslů. A kteří jsou ochotni pivo si zamilovat.

Zvláštní upozornění: v průběhu besedy a četby této knihy určitě dostanete na pivo chuť!

Opening hours

Program SOBOTA 11.9.2021

----------------------------------------------------

13:00 – 16:00 / malování na obličej se Zuzkou Bartyzalovou

10:00 – 14:00 / Babouci

14:00 – 15:00 / Autogramiáda KNIHY

15:00 – 17:00 / Bryčka

17:00 – 18:00 / pivní soutěže

18:00 – 20:00 / Bryce Belcher & Co

20:00 – Vyhlášení nejlepšího pivovaru, Královna Septembeer Festu

20:30 – 22:30 / Gin Fis

23:00 – 01:00 / Rodinný klenoty

Forthcoming events

Contact the operator directly to send a query / place an order