Večerní vyhlídková plavba po Lipně s koncertem Pavla Žalmana Lohonky

přístaviště Lipno nad Vltavou,
Lipno nad Vltavou

čtvrtek 22. srpna

Pavel Lohonka, uměleckým jménem Pavel Žalman Lohonka, zkráceně též Žalman je český folkový písničkář, jedna z nejvýraznějších postav české folkové scény. Byl a je vůdčí postavou několika významných českých folkových souborů, velmi známé je jeho působení v legendární jihočeské folkové kapele Minnesengři. Spolupracoval i s další významnou jihočeskou folkovou skupinou Nezmaři. Od roku 1982 do současnosti působí ve své vlastní hudební skupině s názvem Žalman & spol.

Vlastní tvorba Pavla Lohonky čerpá z několika inspiračních zdrojů. Vedle jihočeských lidových písniček jsou patrny velmi výrazné inspirační zdroje z tvorby různých osobností světového folku, v menší míře též lidová hudba jiných národů. 

Chtěli bychom tímto všechny pozvat na tento jedinečný koncert NA HLADINĚ LIPNA s Pavlem Lohonkou ŽALMANEM, který se uskuteční téměř na závěr letní sezony dne 22. srpna 2019 na lodi Adalbert Stifter v Lipně nad Vltavou při večerní tříhodinové plavbě po Lipně. Nalodění v 18 hod. v přístavišti v Lipně nad Vltavou. Předpokládané zahájení koncert v 19 hod. Během koncertu možnost občerstvení v lodním baru. Přijďte se s námi podívat, jak tento jihočeský folkový písničkář, rozezpívá i hladinu Lipna při západu slunce. 

Ukončení plavby ve 21 hod. v přístavišti v Lipně nad Vltavou.

Cena vstupenky včetně tříhodinové večerní vyhlídkové plavby je 899 Kč na osobu. Předprodej vstupenek přez portál CBsystemu na www.cbsystem.cz

Počet vstupenek na tento koncert je omezený. 


899 Kč

Nejbližší akce

Pošlete dotaz nebo objednávku přímo provozovateli