Apartmány u Lipna

Dlouhý Bor 33,
Nová Pec

Apartmány u Lipna jsou situovány v jihočeské obci Nová Pec, která je oblíbenou rekreační oblastí. Nachází se v CHKO Šumava a na horním konci Lipenské přehrady, která je největší přehradní nádrží v ČR.

Během celého roku Vás rádi ubytujeme v našich čtyřech apartmánech, které disponují kapacitou 17 osob. Ubytovat se můžete v těchto apartmánech:

V každém apartmánu se komfortně vyspíte nebo se podíváte na program v LCD televizi. Nechybí ani kuchyň, která je plnohodnotně vybavena vším, co potřebujete pro přípravu oblíbených jídel. Obsahuje keramickou varnou desku, mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici, ledničku, kávovar a nechybí zde jídelní posezení. Samozřejmostí je vždy koupelna se sprchovým koutem, toaletou, ručníky, pračkou a sušákem na prádlo.

Bezplatné WiFi připojení na internet je Vám k dispozici v celém objektu. Pokud si k nám přivezete kola či lyže, bezpečné si je uschováte v uzamykatelné místnosti, která je společná pro celý apartmánový dům. S parkováním si nedělejte starosti, u objektu se pro Vaše auto vždy najde prostor.

Doporučte to vašim přátelům

Nejbližší aktivity

Schwarzenberský plavební kanál

Schwarzenberský plavební kanál byl postaven před více než 200 lety k plavení dříví z lesů pod Třístoličníkem, Plechým, Smrčinou,…

pláž Nová Pec

Nově vybudovaná písečná pláž v Nové Peci svoji neopakovatelnou atmosférou a romantikou na pomezí řeky Vltavy a přehradní nádrže Lipno…

Pošlete dotaz nebo objednávku přímo provozovateli