hotel Stará škola

Hořice na Šumavě 93,
Hořice na Šumavě

Hotel Stará škola na Šumavě se nachází v Hořicích, v klidném prostředí Šumavské doliny. U nás si dopřejte odpočinek v privátním wellness nebo na zahrádce. Náš hotel je situovaný do centra obce - blízko máte ke všem místním službám i do přírody.

Díky naší poloze můžete snadno poznávat krajinu po cyklotrasách, naučných stezkách i turistických trasách. Dostat se můžete až do přírody CHKO Šumava, k vodní nádrži Lipno (koupání i rybolov) nebo do blízkého historického města Český Krumlov, které je zapsáno v seznamu UNESCO. K zajímavým místům patří Otáčivé hlediště, Muzeum voskových figurín a útrpného práva i Stezka korunami stromů v Lipně. V létě se můžete vykoupat i v Aquaworldě Lipno. Zima je vhodnější spíše na bruslení nebo i lyžování ve středisku Lipno - Kramolín.

Na upravené zahrádce je pro Vás připraveno posezení v altánku se zahradním krbem. Děti se zabaví na dětském hřišti (trampolína a hračky) i v dětském koutku s hračkami. Ve wellness centru se nachází sauna, vířivka a poskytujeme možnost masáží. U nás máme také lyžárnu, možnost zapůjčení kol, dětské postýlky i židle na krmení. Parkování vozidel je přímo u objektu. Těšíme se na Váš výborný pobyt u nás!

od
500 Kč

Doporučte to vašim přátelům

Nejbližší aktivity

Balonové létání nad Lipnem

Zažít Lipensko ze vzduchu patří k neopakovatelným zážitkům. Romantika vzduchoplavby v koši horkovzdušeného balónu patří mezi zá…

muzeum historických rádií

Na 200 kusů historických rádií si můžete prohlédnout v muzeu v Hořicích na Šumavě. Nejstarší přijímač je Radioglob TA 27 z …

Villa Marie

Villa Marie se nachází na náměstí městyse Hořice na Šumavě. Jsme skvělým útočištěm pro všechny návštěvníky lipensk…

Pošlete dotaz nebo objednávku přímo provozovateli