Sorry, this activity is not translated into the language you request. You are viewing the detail in Czech

hotel Stará škola

Hořice na Šumavě 93,
Hořice na Šumavě

Hotel Stará škola na Šumavě se nachází v Hořicích, v klidném prostředí Šumavské doliny. U nás si dopřejte odpočinek v privátním wellness nebo na zahrádce. Náš hotel je situovaný do centra obce - blízko máte ke všem místním službám i do přírody.

Díky naší poloze můžete snadno poznávat krajinu po cyklotrasách, naučných stezkách i turistických trasách. Dostat se můžete až do přírody CHKO Šumava, k vodní nádrži Lipno (koupání i rybolov) nebo do blízkého historického města Český Krumlov, které je zapsáno v seznamu UNESCO. K zajímavým místům patří Otáčivé hlediště, Muzeum voskových figurín a útrpného práva i Stezka korunami stromů v Lipně. V létě se můžete vykoupat i v Aquaworldě Lipno. Zima je vhodnější spíše na bruslení nebo i lyžování ve středisku Lipno - Kramolín.

Na upravené zahrádce je pro Vás připraveno posezení v altánku se zahradním krbem. Děti se zabaví na dětském hřišti (trampolína a hračky) i v dětském koutku s hračkami. Ve wellness centru se nachází sauna, vířivka a poskytujeme možnost masáží. U nás máme také lyžárnu, možnost zapůjčení kol, dětské postýlky i židle na krmení. Parkování vozidel je přímo u objektu. Těšíme se na Váš výborný pobyt u nás!

od
500 Kč

Recommend to a friend

Forthcoming activities

Balloon flying over Lipno

Experiencing Lipno Region from the air belongs to unique moments. The romance of aerial navigation as you stay in the basket of the hot-air balloon belongs among the adventures that are hard to be…

Museum of historical radios

As many as 200 pieces of historical radio receivers can be seen when visiting the museum in Hořice na Šumavě. Of these, Radioglob TA 27 made in 1927 is the oldest appliance. Even older is…

Contact the operator directly to send a query / place an order