Penzion Jelení Vrchy

Jelení 45,
384 62, Nová Pec

Náš penzion se nachází v jižní části Šumavského národního parku v nadmořské výšce 900 metrů nad mořem. Jeho poloha je ideálním výchozím místem pro poznávání šumavské přírody. Penzion je po celkové rekonstrukci a je složen ze tří samostatných apartmánů a společenské místnosti s krbem.

Všechny apartmány jsou vybaveny kuchyní a vlastním sociálním zařízením (WC + sprcha).

Parkování je možné přímo u objektu penzionu. K dispozici je i uzamykatelná místnost pro uložení kol či lyží, ohniště a gril.

 

Stravování: možnost vlastního vaření. Po dohodě je možné zajistit stravování v blízké hospůdce U Jirásků, vzdálené jen 30 metrů od penzionu.

Cena: 350 Kč dospělý, 200 Kč dítě do 10 let

Otevírací doba

Zimní nabídka: je určena zejména pro vyznavače všech zimních sportů. Najdete zde vhodné lyžařské terény a podmínky jak pro začátečníky, tak pro náročné lyžaře. Nástup na lyžařské stopy, které jsou pravidelně upravované rolbou, je přímo u penzionu. Milovníci sjezdovek uvítají blízkost krásného rakouského lyžařského střediska Hochficht. Zalyžovat si je možné i na Lipně či v německém Mitteldorfu.

 

Letní nabídka: je určena pro vyznavače turistiky nebo cykloturistiky, ale i pro milovníky houbaření či prostého odpočinku na horském sluníčku. Přes Jelení prochází Schwarzenberský kanál a Medvědí stezka, pouhý jeden kilometr vzdálené je Jelení jezírko a šest kilometrů Plešné jezero. V blízkosti se nachází inline trasa na kolečkové brusle. V blízké Nové Peci najdete krásnou písečnou pláž pro odpočinek u Lipna.

od
200 Kč

Doporučte to vašim přátelům

Nejbližší aktivity

Schwarzenberský plavební kanál

Schwarzenberský plavební kanál byl postaven před více než 200 lety k plavení dříví z lesů pod Třístoličníkem, Plechým, Smrčinou,…

Plechý a Plešné jezero

Nejvyšší hora české části Šumavy (1.378 m) leží asi 14 km západně od Horní Plané a asi 8 km jihozápadně od Nové…

Medvědí stezka

Chtěli byste se pokochat útvary, do kterých se zapsala historie čtvrtohor? Pak musíte navštívit Medvědí stezku mezi Jeleními vrchy a Novou Pecí…

Pošlete dotaz nebo objednávku přímo provozovateli