Restaurace U Martina

U Martina,
Rožmberk nad Vltavou

Restaurace u Martina se nachází v centru historického města přímo na břehu Vltavy odkud je romantický výhled na zámek a hrad Rožmberk.

Přilehlý prostor k restauraci je veden jako kulturní památka  a je stylově a účelově přizpůsoben k objektu. Restaurace U Martina disponuje  venkovní členitou terasou až pro 250 hostů, která je nejenom oblíbenou zastávkou pro vodáky, rodiny s dětmi a méně či více početné skupiny turistů, ale i pro motorkáře a cyklisty, kteří ocení viditelné parkovací stání u terasy.

Podávají se zde snídaně, vaří staročeská klasika, regionální jídla a speciality.  Restaurace je v provozu celoročně, disponuje vlastním parkovištěm.

Restaurace U Martina  získala na vybraná jídla certifikát ,,Šumava originální produkt,,

Ve druhé budově (od hlavní vzdálená 50m) najdete  bar - restaurant Kocábka s terasou ve tvaru paluby lodě, jejíž hlavní náplní je poskytnout prostor pro noční hudební zábavy spojené s pitím drinků a koktejlů, sledování sportovních přenosů na velkém plátně, uzavřené společnosti pro pořádání rodinných oslav, svateb, rautů, školení nebo seminářů.

Na objednávku zde probíhají oblíbené grilovačky šťavnatých mas, kýty nebo selátka.

Doporučte to vašim přátelům

Nejbližší aktivity

Hotel a Restaurace Růže

Hotel Růže v Rožmberku nad Vltavou byl založen již v roce 1659 a dodnes si drží svou historickou atmosféru. Každý pokoj je jedinečný, ať už si vyberete luxusní…

Hotel U Martina

Hotel u Martina se nachází na jihu Čech v centru historického města Rožmberka nad Vltavou v blízkosti Českého Krumlova a dvou hraničních přechodů…

Pošlete dotaz nebo objednávku přímo provozovateli