Sorry, this activity is not translated into the language you request. You are viewing the detail in Czech

Restaurace U Martina

U Martina,
Rožmberk nad Vltavou

Restaurace u Martina se nachází v centru historického města přímo na břehu Vltavy odkud je romantický výhled na zámek a hrad Rožmberk.

Přilehlý prostor k restauraci je veden jako kulturní památka  a je stylově a účelově přizpůsoben k objektu. Restaurace U Martina disponuje  venkovní členitou terasou až pro 250 hostů, která je nejenom oblíbenou zastávkou pro vodáky, rodiny s dětmi a méně či více početné skupiny turistů, ale i pro motorkáře a cyklisty, kteří ocení viditelné parkovací stání u terasy.

Podávají se zde snídaně, vaří staročeská klasika, regionální jídla a speciality.  Restaurace je v provozu celoročně, disponuje vlastním parkovištěm.

Restaurace U Martina  získala na vybraná jídla certifikát ,,Šumava originální produkt,,

Ve druhé budově (od hlavní vzdálená 50m) najdete  bar - restaurant Kocábka s terasou ve tvaru paluby lodě, jejíž hlavní náplní je poskytnout prostor pro noční hudební zábavy spojené s pitím drinků a koktejlů, sledování sportovních přenosů na velkém plátně, uzavřené společnosti pro pořádání rodinných oslav, svateb, rautů, školení nebo seminářů.

Na objednávku zde probíhají oblíbené grilovačky šťavnatých mas, kýty nebo selátka.

Forthcoming activities

Rožmberk castle

The most impressive look at the River Vltava is one taken from Rožmberk Castle. The castle dates from the 13th century and is one of the oldest castles of Vítkovci noble clan - predecessors of…

Guest house Herbertov

Our guest house is a unique facility with its functional water head-race including a small hydroelectric plant. It features an ideal location - in the middle of natural world, just on the bank of the…

Contact the operator directly to send a query / place an order