Diese Aktivität wurde leider nicht in die von Ihnen gewünschte Sprache übersetzt. Sie schauen sich ein Detail in der Sprache Tschechisch an

RESORT OLŠINA

olšina,
horní planá

Vynikající standard ubytování a služeb v poměru k ceně, poloha uprostřed nádherné krajiny na okraji velkého rybníku, sportovní hřiště, ale i vynikající dostupnost Národního parku Šumava na jedné straně a Lipna na straně druhé. K tomu vynikající terény pro letní cyklovýlety a zimní túry na běžkách.

To je rekreační zařízení Vojenských lesů a statků Olšina, které se nachází pět kilometrů od Horní Plané.

V rekreačním zařízení Olšina nabízíme několik typů ubytování – hotel pro náročnější hosty, kteří mají rádi komfort, chatky pro rodinné dovolené nebo samostatné velké chaty určené pro více osob vhodné pro početné uzavřené společnosti. Zájemci najdou v nabídce i typickou turistickou ubytovnu. Ta může posloužit jako základna i pro organizované akce, jako jsou dětské tábory či sportovní soustředění.

Celková kapacita rekreačního zařízení Olšina je 160 lůžek.

V areálu nechybí kurty na tenis s umělým povrchem, minigolf, dětské hřiště, půjčovna kol a sportovních potřeb, venkovní posezení, ohniště i udírna. Rozlehlý areál na rovném travnatém pozemku nabízí i řadu dalších možností. S rybníkem Olšina je areál propojen malou písčitou pláží. K projížďkám po vodě slouží půjčovna loděk.

 

Hotel Michala

Hotel Michala se nachází v nově rekonstruované dvoupodlažní hlavní budově s recepcí, jejíž součástí je restaurace v přízemí. Hned vedle budovy je parkoviště. V hotelu nabízíme moderně zařízené pokoje a to deset dvoulůžkových a dva třílůžkové, všechny jsou v patře. Každý pokoj je doplněn sociálním zařízením - sprchový kout a WC, ve vybavení nechybí ani lednička a TV. Je zde i malá společná, standardně vybavená kuchyňka.

Zázemí hotelu Michala je předurčeno pro hosty, kteří touží po klidné dovolené a odpočinku, stejně tak pro hosty, kteří chtějí prožít dovolenou aktivně a navíc v komfortním prostředí.

Chata Lesanka

Chata Lesanka je vzdálená přibližně 50 m od hlavní budovy a nabízí ubytování v 9 dvoulůžkových pokojích s vlastní sprchou a WC. V objektu se nachází společná hala s krbem a posezením s TV a také plně vybavená kuchyně.

Chaty

V areálu rekreačního zařízení Olšina se nachází 8 srubových a 7 zděných chatek, každá pro 4 osoby s možností rozšíření kapacity o přistýlku. Chaty mají dvě dvoulůžkové ložnice, vybavenou kuchyňku, obytnou místnost s TV, sprchu, WC a terasu s posezením. Rozmístění chat a jejich dispoziční řešení nabízí jedinečný klid a bezprostřední kontakt s přírodou. Parkování osobních automobilů možné přímo u chat.

Vila Flora

Vila Flora je vzdálená od rekreačního zařízení cca 1 500 m. V přízemí je velká hala s krbem a TV, čtyřlůžkový pokoj, kuchyňka a sociální zařízení. V patře jsou dva dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Každý pokoj má své sociální zařízení. Z obou pokojů je vstup na terasu s výhledem na rybník Olšina. Vila Flora je předurčena pro využití většími rodinami nebo uzavřenou společností.

K vile Flora náleží ještě 2 čtyřlůžkové chaty se sprchou, WC, kuchyňkou a obytnou místností (společná ložnice v podkroví). Od vily jsou chatky vzdáleny cca 50 metrů.

Ubytovna Šumava

Ubytovna Šumava má kapacitu 44 lůžek ve dvou a vícelůžkových pokojích. Na pokoji je umyvadlo s teplou vodou. WC a sprchy společné. K dispozici je zde dále kuchyňka.

Kontakt:
E-mail: rekreace.olsina@vls.cz
Tel.: 737 226 560, 739 485 274, 380 738 260

Nächste Aktivitäten

Teich Olšina (Langenbrucker Teich)

Der Teich Olšina (Langenbrucker Teich) ist ein einzigartiges Wasserwerk in der wunderschönen Natur auf dem Gebiet rund um Boletice. Der Ort ist eine Oase der Ruhe in der noch unl…

Josef-Stollen - Technisches Baudenkmal

Da in die Bergewerksstollen Wasser durchsickerte, begann man mit dem Bau von Entwässerungsstollen, wie zum Beispiel dem Josef-Stollen aus dem Jahr 1897. Die Gesamtlänge dieses Entw…

Erholungseinrichtung Olšina

Das Erholungsareal Olšina befindet sich in der Nähe der Ortschaft Horní Planá (Oberplan) am Ufer des höchstgelegenen Fischteichs in Tschechien, Olšina. Es…

Senden Sie eine Frage oder eine Bestellung direkt an den Betreiber