Landal Marina Lipno

Slupečná 310,
Lipno nad Vltavou

Landal Marina Lipno nabízí celoroční ubytování na Lipně. Nachází se na samém břehu lipenského jezera, jen 200 m od skiareálu Lipno. Krásné prostředí Šumavské přírody, ale i poloha přímo v centru všech lipenských aktivit, umožňuje prožít v resortu Landal Marina Lipno komfortní a aktivní dovolenou.

Komfortně zařízené apartmány a bungalovy různých velikostí pro 2 až 10 osob jsou vhodné pro páry i rodiny s dětmi. Každý apartmán disponuje vlastní terasou nebo balkonem, samostatným vstupem a vlastním sklepem na úschovnu kol nebo lyží. Zdarma parkování a Wi-Fi připojení. 

Součástí resortu je restaurace Marina Lipno a kavárna Cafe Molo. Díky své poloze přímo v jachetním přístavu Landal Marina Lipno, si můžete vychutnávat nejen výtečné jídlo a zákusky, ale i jedinečný pohled na lipenské jezero. Cafe Molo navíc nabízí i možnost snídaní. 

Každodenní animační programy pro děti v dětském klubu medvěda Bollo, ale i dětská hřiště, vzduchová trampolína nebo minigolfové hřiště zajistí, abyste se na Vaší dovolené s dětmi ani chvíli nenudili. Na děti je myšleno i v případě nepříznivého počasí. Součástí areálu je i Aquaworld Lipno, kde mají hosté 2 hodiny denně vstup do plaveckého bazénu v ceně pobytu, nebo kryté rodinné hřiště Hopsárium Lipno.

Návštěva Stezky korunami stromů a Království lesa Lipno Vašim dětem zajistí celodenní zábavu, na kterou jen tak nezapomenou. Navíc máte jako host areálu možnost si zakoupit zvýhodněné vstupné na tyto atrakce se slevou až 45%.

Resortní půjčovna Lipno Centrum nabízí hostům Landal Marina Lipno 15% slevu na sportovní vybavení. Vaše letní i zimní dovolená tak bude vždy výhodná. Šumava je cyklistický ráj a nabízí snadnější i náročnější trasy, ze kterých si snadno vyberou jak rodiny s dětmi tak i trénovaní cyklisté. Skiareál Lipno, nejmodernější pětihvězdičkový areál zaměřený na rodiny s dětmi, je vzdálený pouze 2 minuty od našeho areálu.

Otevírací doba

Otevírací doba recepce:

denně 9:00 - 18:00 hod.

Nejbližší aktivity

Chata a restaurace Lanovka

V Chatě Lanovka najdete pohodlné a plně vybavené apartmány pro rodiny i menší skupinky a jistě oceníte polohu v centru všech lipenských aktivit…

plavba lodí Lipno-line

Jeden z nejkrásněších pohledů na Lipno je z paluby výletní lodi, říkají mnozí návštěvníci přehrady. Lodní dopravu…

Fox park - výukové hřiště

Největší výukové hřiště, které patří zároveň k nejlepším svého druhu v České republice. Od 8:30 do 16:00 je hři…

Pošlete dotaz nebo objednávku přímo provozovateli