Diese Aktivität wurde leider nicht in die von Ihnen gewünschte Sprache übersetzt. Sie schauen sich ein Detail in der Sprache Tschechisch an

Landal Marina Lipno

Slupečná 310,
Lipno nad Vltavou

Landal Marina Lipno nabízí celoroční ubytování na Lipně. Nachází se na samém břehu lipenského jezera, jen 200 m od skiareálu Lipno. Krásné prostředí Šumavské přírody, ale i poloha přímo v centru všech lipenských aktivit, umožňuje prožít v resortu Landal Marina Lipno komfortní a aktivní dovolenou.

Komfortně zařízené apartmány a bungalovy různých velikostí pro 2 až 10 osob jsou vhodné pro páry i rodiny s dětmi. Každý apartmán disponuje vlastní terasou nebo balkonem, samostatným vstupem a vlastním sklepem na úschovnu kol nebo lyží. Zdarma parkování a Wi-Fi připojení. 

Součástí resortu je restaurace Marina Lipno a kavárna Cafe Molo. Díky své poloze přímo v jachetním přístavu Landal Marina Lipno, si můžete vychutnávat nejen výtečné jídlo a zákusky, ale i jedinečný pohled na lipenské jezero. Cafe Molo navíc nabízí i možnost snídaní. 

Každodenní animační programy pro děti v dětském klubu medvěda Bollo, ale i dětská hřiště, vzduchová trampolína nebo minigolfové hřiště zajistí, abyste se na Vaší dovolené s dětmi ani chvíli nenudili. Na děti je myšleno i v případě nepříznivého počasí. Součástí areálu je i Aquaworld Lipno, kde mají hosté 2 hodiny denně vstup do plaveckého bazénu v ceně pobytu, nebo kryté rodinné hřiště Hopsárium Lipno.

Návštěva Stezky korunami stromů a Království lesa Lipno Vašim dětem zajistí celodenní zábavu, na kterou jen tak nezapomenou. Navíc máte jako host areálu možnost si zakoupit zvýhodněné vstupné na tyto atrakce se slevou až 45%.

Resortní půjčovna Lipno Centrum nabízí hostům Landal Marina Lipno 15% slevu na sportovní vybavení. Vaše letní i zimní dovolená tak bude vždy výhodná. Šumava je cyklistický ráj a nabízí snadnější i náročnější trasy, ze kterých si snadno vyberou jak rodiny s dětmi tak i trénovaní cyklisté. Skiareál Lipno, nejmodernější pětihvězdičkový areál zaměřený na rodiny s dětmi, je vzdálený pouze 2 minuty od našeho areálu.

Öffnungszeiten

Otevírací doba recepce:

denně 9:00 - 18:00 hod.

Nächste Aktivitäten

Segeln

Denken Sie über einen Bootsurlaub nach? Der Lipno-See ist der ideale Ort, wo Sie einen solchen Urlaub erleben können. Falls Sie kein eigenes Boot haben, kein Problem, denn am Lipno-See k…

Hütte und Restaurant Lanovka

In der Hütte Lanovka stehen bequeme und voll ausgestattete Appartements für Familien und kleinere Gruppen zur Verfügung, und Sie werden sicher die Lage im Zentrum aller Lipno-Aktivit…

Fox Park - Übungsplatz

Der größte Übungsplatz, der gleichzeitig zu den besten dieser Art in der Tschechischen Republik gehört. Von 8:30 bis 16:00 ist der Platz nur für die Skifahrer geö…

Senden Sie eine Frage oder eine Bestellung direkt an den Betreiber