Sorry, this activity is not translated into the language you request. You are viewing the detail in Czech

Landal Marina Lipno

Slupečná 310,
Lipno nad Vltavou

Landal Marina Lipno nabízí celoroční ubytování na Lipně. Nachází se na samém břehu lipenského jezera, jen 200 m od skiareálu Lipno. Krásné prostředí Šumavské přírody, ale i poloha přímo v centru všech lipenských aktivit, umožňuje prožít v resortu Landal Marina Lipno komfortní a aktivní dovolenou.

Komfortně zařízené apartmány a bungalovy různých velikostí pro 2 až 10 osob jsou vhodné pro páry i rodiny s dětmi. Každý apartmán disponuje vlastní terasou nebo balkonem, samostatným vstupem a vlastním sklepem na úschovnu kol nebo lyží. Zdarma parkování a Wi-Fi připojení. 

Součástí resortu je restaurace Marina Lipno a kavárna Cafe Molo. Díky své poloze přímo v jachetním přístavu Landal Marina Lipno, si můžete vychutnávat nejen výtečné jídlo a zákusky, ale i jedinečný pohled na lipenské jezero. Cafe Molo navíc nabízí i možnost snídaní. 

Každodenní animační programy pro děti v dětském klubu medvěda Bollo, ale i dětská hřiště, vzduchová trampolína nebo minigolfové hřiště zajistí, abyste se na Vaší dovolené s dětmi ani chvíli nenudili. Na děti je myšleno i v případě nepříznivého počasí. Součástí areálu je i Aquaworld Lipno, kde mají hosté 2 hodiny denně vstup do plaveckého bazénu v ceně pobytu, nebo kryté rodinné hřiště Hopsárium Lipno.

Návštěva Stezky korunami stromů a Království lesa Lipno Vašim dětem zajistí celodenní zábavu, na kterou jen tak nezapomenou. Navíc máte jako host areálu možnost si zakoupit zvýhodněné vstupné na tyto atrakce se slevou až 45%.

Resortní půjčovna Lipno Centrum nabízí hostům Landal Marina Lipno 15% slevu na sportovní vybavení. Vaše letní i zimní dovolená tak bude vždy výhodná. Šumava je cyklistický ráj a nabízí snadnější i náročnější trasy, ze kterých si snadno vyberou jak rodiny s dětmi tak i trénovaní cyklisté. Skiareál Lipno, nejmodernější pětihvězdičkový areál zaměřený na rodiny s dětmi, je vzdálený pouze 2 minuty od našeho areálu.

Opening hours

Otevírací doba recepce:

denně 9:00 - 18:00 hod.

Forthcoming activities

Yachting

Are you considering a vacation on a ship? Then Lipno is the best place to make it real. If you do not have your own ship, never mind - at Lipno it is not a problem to rent a yacht in one of several…

Chalet and restaurant Lanovka

The Lanovka Chalet offers comfortable and fully-equipped suites for families or smaller groups; the location in the heart of all Lipno activities is something you will certainly appreciate. The…

Fox park - Training course

The greatest training course which also belongs to the best of its kind in the Czech Republic. From 8:30 until 16:00 the grounds are open for skiers only. You must not enter with normal footwear…

Contact the operator directly to send a query / place an order