Penzion Herbertov

Penzion Herbertov,
Vyšší Brod

Náš penzion je unikátní funkčním vodním náhohem s malou vodní elektrárnou. Vyznačuje se ideální polohou  - uprostřed přírody, hned na břehu řeky Vltavy, přitom na pokraji města Vyšší Brod. Nedaleko je historické město Rožmberk nad Vltavou a na druhu stranu obec Lipno nad Vltavou se moderními turistickými atrakcemi a lyžařským areálem. 

Penzion nabízí široké spektrum ubytovacích kapacit, ale i velmi kvalitní zázemí pro individuální, rodinné i týmové dovolené a sportovní soustředění.

Hosté si mohou vybrat z nabídky 2-4 lůžkových pokojů nebo rodinných apartmánů, které jsou umístěny v hlavní budově, nebo pro svou rekreaci zvolit ubytování v jedné z chatiček na břehu řeky Vltavy.

Areál je vybaven venkovními sportovišti, tj. dvěma tenisovými kurty, hřištěm na volejbal, basketbal a stoly na stolní tenis. Pro ty nejmenší máme pískoviště a venkovní prolézačky. Pro všechny naše hosty je k dispozici venkovní ohniště a gril. Parkování osobních automobilů a autobusů je možné na našem parkovišti zcela zdarma. Po celou dobu pobytu je k dispozici Wi-Fi připojení, které je v ceně ubytování.

Během 10 minut se dá dojet vozem do vyhlášeného lyžařského střediska v Lipně nad Vltavou, nebo menšího rakouského střediska Sternstein, které je rovněž ideální a připravené pro rodiny s dětmi. Nejbližší velké zimní středisko je rakouském Hochfichtu, který je vzdál cca 40 minut jízdy autem. Vyznavači bílé běžecké stopy mohou vyzkoušet nejbližší běžecké dráhy kolem vrchu Kramolín v Lipně nad Vltavou, v blízkosti rakouského Sternsteinu nebo v TOP středisku v rakouském Schönebenu, vzdáleném cca 30 minut jízdy autem. Velkou a vyhledávanou přírodní atrakcí bývá zamrzlá hladina Lipna, na které se díky vybudované bruslařské dráze dá bruslit a provozovat další zimní sporty.

za osobu od
400 Kč

Doporučte to vašim přátelům

Nejbližší aktivity

Vltava z Vyššího Brodu

Střední část řeky Vltavy, od Vyššího Brodu přes Rožmberk a dále, je z pohledu vodáků naší neoblíbenější řekou…

Nejjižnější bod ČR

Trasa výletu po nejjižnějším cípu Česka vás zavede do okolí bývalé osady Radvanov. Nabízí nejen návštěvu nejjižněj…

Poštovní muzeum Vyšší Brod

Navštivte pošty od 16. století do současnosti. V tomto muzeu před vámi opět ožijí poštovní služebny a úřadovny, rozjedou se vozy s dopisy…

Pošlete dotaz nebo objednávku přímo provozovateli